Πακέτο Advanced

ΠΕΡΙΕΧΕΙ:
- ΥΛΙΚΑ:
- 50m Laminate D3125 Σειράς Advanced
- 50m Υπόστρωμα
- ΜΕΤΑΦΟΡΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
- ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ LAMINATE:
| ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ | επαγγελματική & οικιακή χρήση |
|---|---|
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 χρόνια |
| ΜΗΚΟΣ | 1380cm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 193cm |
| ΠΑΧΟΣ | 8mm |
| ΧΡΩΜΑ | Κλασίκ Μπεζ |
| ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Γερμανία |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 2,397m² |




















