Πακέτο Prestige

ΠΕΡΙΕΧΕΙ:
- ΥΛΙΚΑ
- 50m Laminate D4956 Prestige D4956 roble grand grey
- 50m Υπόστρωμα
- ΜΕΤΑΦΟΡΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
- ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ LAMINATE:
| ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ | επαγγελματική & οικιακή χρήση |
|---|---|
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 χρόνια |
| ΜΗΚΟΣ | 1380cm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 193cm |
| ΠΑΧΟΣ | 8mm |
| ΧΡΩΜΑ | Grey |
| ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Γερμανία |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 8 = 2.131τμ |




















