Πακέτο LODGE
Rialto Oak M8089

ΠΕΡΙΕΧΕΙ:
- ΥΛΙΚΑ:
- 50m Laminate Lodge
- 50m Υπόστρωμα
- ΜΕΤΑΦΟΡΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
- ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ LAMINATE:
| ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ | επαγγελματική & οικιακή χρήση |
|---|---|
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 χρόνια |
| ΜΗΚΟΣ | 1,380cm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 193cm |
| ΠΑΧΟΣ | 8,00 mm |
| ΧΡΩΜΑ | Μπρονζέ |
| ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Γερμανία |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 8 = 2.131 m² |




















