Πακέτο Evolution

ΠΕΡΙΕΧΕΙ:
- ΥΛΙΚΑ:
- 50m Laminate D3902 Σειράς Evolution
- 50m Υπόστρωμα
- ΜΕΤΑΦΟΡΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
- ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ LAMINATE:
| ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ | επαγγελματική & οικιακή χρήση |
|---|---|
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 χρόνια |
| ΜΗΚΟΣ | 1375cm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 188cm |
| ΠΑΧΟΣ | 12mm |
| ΧΡΩΜΑ | Μπεζ |
| ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Γερμανία |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 1.293m² |




















