Πακέτο Standard Plus 2

ΠΕΡΙΕΧΕΙ:
- ΥΛΙΚΑ:
- 50m Laminate D3903 Σειράς Stantard Plus
- 55m Υπόστρωμα
- ΜΕΤΑΦΟΡΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
- ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ LAMINATE
| ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ | επαγγελματική & οικιακή χρήση |
|---|---|
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 χρόνια |
| ΜΗΚΟΣ | 1376cm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 193cm |
| ΠΑΧΟΣ | 7mm |
| ΧΡΩΜΑ | Οάκ Νάτσουραλ |
| ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | Γερμανία |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 2,397m² |




















